Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzki Puchar Wiosny i Wojewódzka Szkolna Liga Strzelecka
20.06.2018 w Łodzi nastąpiło podsumowanie osiągnięć w zmaganiach strzeleckich w Lidze gdzie ZSP Kleszczów zajął wysokie III miejsce – szczegółowe wyniki poszczególnych uczniów znajdują się tutaj : http://ksdziesiatka.pl/wp-content/uploads/2018/06/liga-klasyfikacje.pdf Gratulujemy wszystkim uczestnikom to nasz wspólny sukces. Posumowano także zmagania strzeleckie w pucharze Wiosny z karabinu kbks gdzie zespołowo zajęliśmy III Miejsce w Województwie oto najlepsze rezultaty:
juniorzy młodsi – 3 miejsce Nowak Krystian
                           4 miejsce Rafał Szczepański
juniorzy – 1 miejsce Krawczyk Szymon
                2 miejsce Bartłomiej Dąbrowski
                4 miejsce Miłosz Podsiadły
nauczyciel – 2 miejsce Piotr Szczepaniak.
Szczegółowe wyniki można obejrzeć tutaj: http://ksdziesiatka.pl/wp-content/uploads/2018/06/puchar-wiosny-klasyfikacja.pdf