Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO - 100 % ZDAWALNOŚĆ
31 sierpnia 2018 r. poznaliśmy wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, które odbyły się w czerwcu 2018 r. W naszej szkole egzaminy w części pisemnej i praktycznej zostały przeprowadzone w kwalifikacji E.18 - Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych i przystąpili do nich wszyscy uczniowie klasy III technikum. Z dumą informujemy, że 100 % uczniów zdało egzamin uzyskując już drugie świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Przypominamy, że zdający zdał egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, jeżeli uzyskał z części pisemnej – co najmniej 50% punktów oraz z części praktycznej – co najmniej 75% punktów możliwych do uzyskania. Uroczyste wręczenie dyplomów nastąpi 3 września 2018 r. po rozpoczęciu roku szkolnego.  Serdecznie gratulujemy uczniom bardzo wysokich wyników i nauczycielom przygotowujących ich do egzaminów.