Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVIII Regionalny Marsz na Orientację Borowskie Góry 2018
22 września 2018 r. dziesięć drużyn stanęło na starcie XVIII Regionalnego Marszu na Orientację Borowskie Góry 2018. Impreza, która rozpoczęła się na Rynku Grocholskim, a zakończyła na Borowskich Górach, zorganizowana została przez Regionalne Towarzystwo Społeczno - Kulturalne "eRSKa". ZSP Kleszczów wystawił 6 drużyn. Najważniejsze miejsca zostały obronione. 
1 Miejsce drużyna w składzie: Wiktoria Hałaczkiewicz, Magdalena Wójcik, Anna Szwajkowska.
2 miejsce drużyna w składzie: Magdalena Muskała, Katarzyna Zinówko, Oliwia Łysik. 
4 miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Krawczyk, Wiktoria Nowakowska, Anna Jarek.
5 miejsce drużyna w składzie: Wiktoria Solecka, Magda Głowacz, Wiktoria Pawełoszek.
7 miejsce drużyna w składzie: Daria Gajda, Dominika Bojanowska, Julia Płomińska. 
9 miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Rogut, Maryna Beśka, Michalina Kumor. 
Podczas marszu drużyny rywalizowały w 4 konkurencjach: strzelanie z karabinu pneumatycznego, udzielania I pomocy przedmedycznej, rzutu granatem i quizu historycznego. 
Opiekunem młodzieży był Piotr Szczepaniak.