Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia strzeleckie dla klas I LO i TNT
W dniu 18 września 2018 r. Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10 – ka" zorganizował na Strzelnicy Miejskiej w Katarzynowie zajęcia strzeleckie dla uczniów naszej szkoły w strzelaniu z karabinu. Celem zajęć było podniesienie wyszkolenia strzeleckiego młodzieży oraz wyłonienie najlepszych strzelców. Uczestnicy zajęć strzelali w konkurencji karabin sportowy (tarcza regulaminowa, przyrządy celownicze zamknięte). Strzelało ogółem 106 zawodników klas pierwszych liceum i technikum. Najlepsze wyniki wśród uczniów uzyskali:
Blada Wiktor - 46 pkt.
Zysiek Julia – 46 pkt.
Chomen Adam – 46 pkt.
Rochoń Daniel – 42 pkt.
Tosik Natalia – 40 pkt.
Kina Rafał – 40 pkt.
Tarnowska Anna – 40 pkt.
Mordal Norbert – 39 pkt.
Kęsy Kacper – 39 pkt.