Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia z przedszkolakami
W środę 26 września odbyło się spotkanie z uczniami z Publicznego Przedszkola w Łękińsku. Na lekcji języka niemieckiego najmłodsi uczyli się niemieckich cyfr i wspólnie śpiewali piosenkę. Dzieci poznały też kolory i starały się je zapamiętać, a na koniec malowali kolorowanki. Lekcję języka niemieckiego dla przedszkolaków pod okiem p. Grodka przygotowali uczniowie z klasy III b – Mikołaj Adamik, Wiktoria Kowalska, Marta Rozpędowska, Marlena Idus, Agata Drzynicka i Karolina Serwiak. Widać było, że dzieci miały wiele frajdy, bo chętnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach. Czekamy na kolejne spotkanie! Na lekcji języka hiszpańskiego dzieci poznały m.in kolory, części ciała, liczby od 1-10 i podstawowe zwroty hiszpańskie. Największym powodzeniem cieszyły się zabawy z balonami podczas piosenki o kolorach lub wspólny taniec ukazujący dane części ciała. Uczniowie zostali poczęstowani kolorowymi landrynkami i mogli przez chwilę poczuć klimat hiszpański przymierzając tradycyjne sombrero.