Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsze klasy na integracji
1 października 2018 roku, pierwsze klasy TM i IB, wybrały się razem na wycieczkę integracyjną. Celem były Wapienniki pod Radomskiem. Uczniowie i opiekunowie mogli skorzystać z wielu atrakcji, które przygotował organizator. Na pierwszy rzut poszła rywalizacja w paintballa, w którym uczniowie i opiekunowie zostali podzieleni na zespoły i rywalizowali w 10 minutowych „walkach”. W tym samym czasie druga grupa zjeżdżała w głąb wąwozu na linach. Po tych atrakcjach wycieczkowicze przeszli już do rywalizacji bardziej fizycznej i umysłowej. Uczniowie w małych grupach mogli rozwiązywać zagadki w specjalnym escape room. Chętni mogli po siłować się w walkach sumo, zakładając wcześniej specjalne stroje. Była też zabawa w grupach, w której drużyny w specjalnych nartach musiały pokonać slalom. Na koniec wyjazdu młodzież mogła posilić się przy ognisku kiełbaskami, które wcześniej sami upiekli. Po tym wszyscy zmęczeni ale uśmiechnięci wrócili do domów.