Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia integracyjne klas I
W dniu 04.10.2018r. klasa Ia liceum i klasa It technikum, wraz z Panią psycholog M. Jakubowską-Brożyną, Panią pedagog B. Wysmułek oraz wychowawcami Panią M. Bugajską i Panem A. Grodkiem uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w altanie ekologicznej, w Łuszczanowicach. Jesienna aura nie przeszkodziła w dobrej zabawie i grach przygotowanych przez nauczycieli. Pierwszoklasiści mieli okazję poznać się bliżej i porozmawiać w otoczeniu pięknej przyrody, w miłej atmosferze, na chwilę zapominając o szkolnych obowiązkach. Nic tak nie łączy jak wspólne gry i zabawy, a także taniec! Logicznym grom i zabawom ruchowym nieustannie towarzyszyły uśmiechy uczniów. Taniec obok ogniska z pysznymi kiełbaskami stał się obowiązkowym punktem programu, do którego z wielką chęcią przyłączyli się uczniowie. Tak oto klasy pierwsze połączyły się wzajemnie tworząc zgrany zespół.