Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteśmy laureatami IX Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017
4 października 2018r. zostaliśmy zaproszeni na XXVIII Konferencję Szkoleniową "Poradnictwo zawodoweXXI wieku" organizowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Uroczystość odbyła się w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wydział Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku. Podczas podsumowania działań Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017 zatytułowanego: "Ja na rynku pracy. Moje talenty i moje kompetencje" nastąpiło wręczenie dyplomów, nagród i wyróżnień. Nasze inicjatywy zostały docenione i zostaliśmy nagrodzeni w kategorii edukacja. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.