Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mat@ndo 2018 – TNT na podium !!!
4 października odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo” . W potyczkach szkolnych, w całym kraju, uczestniczyło 80 zespołów ze szkół technicznych oraz 82 zespoły z liceów. Do finału zostały zakwalifikowane 44 zespoły z obu typów szkół. W naszej szkole do pierwszego etapu przystąpiły dwie drużyny – jedna z liceum , druga z technikum.  Do finału, który odbył się 25 października w Gliwicach, przeszła drużyna z TNT w składzie: Kamil Chłopik (4T), Piotr Piotrowski ( 3T ) i Mateusz Tyl (4T). Po umysłowych zmaganiach z matematyką i informatyką chłopcy wywalczyli bardzo dobre III miejsce. Utrzymując tym samym miejsce na podium sprzed roku. Gratulujemy!!! i zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do udziału w natępnej edycji konkursu.