Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesienne Zawody na Orientację Złota Igła - Wygrana Patrolu Męskiego!

4 patrole ZSP Kleszczów wystartowały w tradycyjnej "Złotej Igle", zawodach kończących sezon leśnych biegów na orientację w naszym regionie. Areną zmagań był pięknie wyglądający w jesiennej szacie Las Łagiewnicki. W trakcie zawodów najważniejsze było szybkie bieganie z intensywnym liczeniem zdobytych punktów. Na mecie na zawodników czekały kultowe pączki. 27 października 2018 roku w Łodzi nasza młodzież rywalizowała na trasie biegu w patrolach 3 osobowych oraz musieli zdobyć 40 punków w jak najszybszym czasie.
Oto nasze wyniki:
1 miejsce: Kamil Kałużny, Marcel Kozłowski, Sergiusz Urbaniak zdobyli 45 punktów w czasie 27.53!
5 miejsce: Joanna Kaczmarczyk, Svenja Mikłaszewska, Natalia Kupc,
6 miejsce: Mateusz Szcześniak, Bartłomiej Dąbrowski, Bartłomiej Lechowski, 
8 miejsce: Katarzyna Zinówko, Magdalena Muskała, Magdalena Wójcik.