Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sztafeta Niepodległościowa
8 listopada 2018 r. dla uczczenia setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości nasza szkoła zorganizowała dla przedstawicieli instytucji, mieszkańców Gminy Kleszczów, uczniów, nauczycieli, rodziców Sztafetę Niepodległościową "100 km na 100 lat". Rozpoczeliśmy o godzinie 10.00, przy słonecznej pogodzie na stadionie Omega Kleszczów.  Pani dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych. Sztafetę rozpoczęli: pan Sławomir Chojnowski Wójt Gminy Kleszczów, pan Jan Gurazda prezes Klubu Omega Kleszczów oraz nasza pani dyrektor Agnieszka Nagoda - Gębicz. Mile widziany był strój biało - czerwony. Następnie pobiegli pani Joanna Guc zastepca Wójta Gminy Kleszczów, pani Aleksandra Ignasiak - Smela wicedyretor oraz pan Robert Pawlicki.  W dalszej części biegu licznie udział wzięli uczniowie i nauczyciele. Dziękujemy pani Marcie Szataniak wraz z klasą II b oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomysł i realizacje. Projekt realizowany w ramach działań NIEPODLEGŁA.