Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminna Akademia z okazji Święta Niepodległości
W piątek, 9 listopada 2018 r., społeczność Gminy Kleszczów, przedstawiciele instytucji i naszej szkoły uczcili 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczysta akademia rozpoczęła się o godz. 11.00, aby o godz. 11.11 wspólnie odśpiewać 4 zwrotki Hymnu Narodowego. W ten sposób wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Rekord dla niepodległej” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przepiękny montaż słowno - muzyczny i wizualny, dotyczący drogi Polaków do niepodległości, wykonali uczniowie naszej szkoły wraz z laureatami Konkursu "Niepodległa w wierszu i piosence". Pan Sławomir Chojnowski Wójt Gminy Kleszczów i pani dyrektor Agnieszka Nagoda - Gębicz wręczyli nagrody laureatom konkursu. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie akademii: p. E. Zagaj, p. A. Walczyk, p. A. Kukiele. W akademi udział wzięli:

Klasa I a
1. Jakub Opaliński – śpiew
2. Daria Gajda- poczet sztandarowy

Klasa I b - śpiew
1. Monika Szymanek
2. Magdalena Cieślik

Klasa I t - śpiew
1. Sandra Aleksanderek
2. Jakub Topoła

Klasa I m
1. Wiktor Łażewski - śpiew

Klasa II b
1. Klaudia Marszał - śpiew

Klasa IV t
1. Wojciech Brandt - śpiew
2. Jakub Gągorowski - śpiew
3. Bartosz Brzezowski - śpiew
4. Jan Kowalczyk – obsługa techniczna

Klasa III t
1. Bartosz Woch – obsługa techniczna
2. Maciej Francuz - prowadzący

Klasa II t
1. Tomasz Janich - recytacja
2. Szymon Łaski – obsługa techniczna
3. Justyna Pietrzak - recytacja
4. Krystian Nowak – prezentacja multimedialna, obsługa techniczna
5. Kamil Gębicz – poczet sztandarowy

Klasa III c
1. Weronika Banaszczyk - śpiew
2. Karolina Cieślak - prowadząca

Klasa II a - śpiew
1. Weronika Jońska
2. Paulina Szafrańska
3. Kinga Kubik

Klasa III a
1. Jakub Mielczarek - gitara
2. Filip Sidoruk - śpiew

Klasa III b
1. Sylwia Ornatowska - śpiew