Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminne obchody Święta Niepodległości
11 listopada 2018 r. pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, przedstawiciele nauczycieli i uczniów, uczestniczyli w gminnych obchodach 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, których byliśmy współoranizatorami.  Prowadzącymi uroczystość byli Karolina Cieślak i Wojciech Krupski - uczniowie klasy III c Liceum. Odbyła się uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny, którą wzbogaciły występy: Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Kleszczów, Chóru Sonore oraz koła wolalnego z GOK.  Następnie licznie zgromadzeni mieszkańcy Gminy Kleszczów, przedstawiciele instytucji, szkół i przedszkoli udali się pod pomnik, gdzie głos zabrał Wójt Gminy Kleszczów S. Chojnowski, uroczyście odegrano i odśpiewano Hymn Polski, złożono kwiaty i znicze. Symbolicznie w górę wypuszczono biało - czerwone balony. Na zakonczenie wszyscy mogli skosztować strażackiej grochówki przygotowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną Gminy Kleszczów. Dziekujemy wszystkim zaangażowanym w uroczystość nauczycielom i uczniom: p. A. Walczyk, p. E. Zagaj, p. R. Patyk, p. M. Jarząbkowski, p. M. Szataniak, p. P. Szczepaniak, p. M. Krupska, K. Gębicz, B. Lechowski, K. Zinówko, W. Piątczak, D. Gajda, J. Dyderska, K. Kęsy, M. Kozłowski.