Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka KWB Bełchatów
15 listopada 2018 r. uczniowie kl. I mechatronik wraz z p. dyrektor i p. Pawłowskim uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do PGE Oddzial Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Najpierw uczestniczyliśmy w prezentacji dotyczącej historii i funkcjonowania zakładu. Obejrzeliśmy makiety i eksponaty kopalni. Następnie udaliśmy się do hali firmy Ramb, spółki która wykonuje bieżące naprawy maszyn będących w użykowaniu kopalni. Obejrzeliśmy min. naprawę elementów koparki - czerpaków. Na zakończenie pojechaliśmy na taras widokowy w Żłobnicy, gdzie zobaczyliśmy panoramę odkrywki Pola Bełchatów.