Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

BezpiecznaJA - Ogólnopolski Program Profilaktyki Bezpieczeństwa
W dniu 19 listopada w ramach Tygodnia Profilaktyki odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielkami Ogólnopolskiego Projektu Szkoleń Rozwoju Osobistego w zakresie bezpieczeństwa własnego BezpiecznaJA. Szkolenia poprowadziła ich autorka, mentor coach i szkoleniowiec, Dominika Cwynar. W trakcie szkolenia uczestniczki otrzymały przykłady konkretnych zasad, zmian i zachowań łatwych do wprowadzenia, jakie mogą pomóc im w realizowaniu świadomego i bezpiecznego życia. Prezentowana tematyka była omawiana w odniesieniu do wielu przykładów typowych, występujących w różnych codziennych sytuacjach, z uwzględnieniem tych, podawanych przez same uczennice. Podczas szkolenia wiadomości przekazywane były w przystępny, praktyczny  i otwarty sposób, bez omijania tematów trudnych. Wiele ćwiczeń uczennice wykonywały na własnym przykładzie. Zdobytą wiedzę i umiejętności każda dziewczyna będzie mogła swobodnie zastosować w relacji ze swoim otoczeniem.
GALERIA