Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bliżej Teatru Wielkiego - musical
15 stycznia 2019 r., w ramach realizacji projektu Bliżej Teatru Wielkiego w Łodzi, koordynowanego przez p. Ewę Szczepaniak-Sieradzką, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w musicalu „My fair lady”. Spektakl opowiada o tym, że los każdego może się odmienić na lepsze, a marzenia się spełniają. Musical powstał na podstawie dramatu Georga Bernarda Shawa, spopularyzowany przez wersję filmową, nagrodzoną ośmioma Oscarami, z Audrey Hepburn i Rexem Harrisonem w rolach głównych. Musical pod kierownictwem muzycznym Dariusza Różankiewicza, dyrygenturą Piotra Wajraka, z fantastyczną fabułą, choreografią i scenografią zachwycił naszych uczniów, a trzy godziny uczestniczenia w przedstawieniu okazały się prawdziwą ucztą dla szkolnych miłośników kultury. Zapraszamy wszystkich na kolejne spektakle!