Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STUDNIÓWKA 2019
26 stycznia 2019 r. w odbyła się studniówka klas maturalnych: Liceum i Technikum. Uczniowie pięknie zatańczyli poloneza. W uroczystości uczestniczyli pani Katarzyna Biegała - przewodnicząca Rady Gminy Kleszczów, pani Ewa Rogut przewodnicząca Rady Rodziców, rodzice i członkowie rodzin, nauczyciele, pracownicy administracji. Pani dyrektor życzyła młodzieży powodzenia na maturze, wspaniałej zabawy, radości i uśmiechu na twarzy, wręczając każdemu na szczęście czterolistną koniczynkę. Uczniowie podziękowali pani dyrektor, nauczycielom, władzom gminy oraz rodzicom. Wszyscy maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi w studniówkową noc bawili się wyśmienicie. Dziękujemy rodzicom, w szczególności pani Rozpędowskiej, pani Mielczarek, pani Pieniążek, pani Marszałek, za przygotowanie tegorocznego balu studniówkowego. Zobacz fotorelacje - TUTAJ