Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Realizacja innowacji "Chiny nie takie odległe"
Jednym z elementów realizacji innowacji pedagogicznej w ramach doradztwa zawodowego jest praktyczna nauka podstawowych zwrotów w języku chińskim. Każdy uczeń wraz z opiekunami uczestniczył w zajęciach prowadzonych przez native speaker 
ze szkoły językowej AKCENT Centrum Języków Obcych z Łodzi: pana Piotra Masalski oraz jego żonę Hubo - rodowitą Chinkę. Pierwsze zajęcia odbyły się 18 grudnia 2018 r., drugie 29 stycznia 2019 r.  Koordynatorem działań była pani dyrektor A. Nagoda-Gębicz. Uczestnicy zajęć zostali zapoznani z techniką nauki języka, ćwiczyli podstawowe formy wypowiedzi i komunikacji, które mogą okazać się niezbędne podczas wyjazdu do Pekinu.