Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PODSUMOWANIE ROKU 2018 WOJEWÓDZKIEGO ZRZESZENIA LZS W ŁODZI
W dniu 15 grudnia 2018 roku w siedzibie Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi odbyło się Podsumowanie Roku 2018 Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS. Podczas podsumowania, przewodniczący Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi, pan Marek Mazur, przedstawił najlepszych sportowców,trenerów LZS oraz najlepsze szkoły i gminy z terenu województwa łódzkiego. Nasza szkoła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zdobyła I miejsce we współzawodnictwie Najlepszych Szkół Ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego. Rada Gminna ZLZS w Kleszczowie uplasowała się na trzecim miejscu.Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego.