Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteśmy laureatami Dnia Przedsiębiorczości 2018
26 lutego 2019 roku w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Przedsiębiorczości podsumowująca 15 edycję Dnia przedsiębiorczości. Naszą szkołę reprezentowali pani wicedyrektor Aleksandra Ignasiak-Smela, koordynator projektu p. Eliza Jagła oraz uczniowie: Dominika Bińczyk, Svenja Mikłaszewska i Szymon Krawczyk. W 2018 roku w Dniu przedsiębiorczości uczestniczyło 26 487 uczniów z 668 szkół oraz 12 152 firm i instytucji. Podczas Gali nagrodzono statuetkami i dyplomami 21 najaktywniejszych placówek, wśród których znalazła się nasza szkoła.
Dzięki możliwości odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. W trakcie wizyty uczniowie mogą zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, pozyskać informacje o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania, a także zapoznać się z organizacją i zarządzaniem firmą. Organizatorem projektu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda.