Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasi uczniowie najlepsi w III Edycji Powiatowego Turnieju
I Ty Możesz zostać Ratownikiem
W dniu 26.02.2019, 3 drużyny naszego liceum z klas ratowniczo-medycznych uczestniczyły w turnieju z zakresu I Pomocy Przedmedycznej, który został zorganizowany przez Wyższą Szkołę Planowania Strategicznego w Piotrkowie Trybunalskim . Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn. Nasze drużyny zajęły 1,3 i 4 miejsce. Drużyna zwycięska to: Katarzyna Gwoździk, Anna Szwajkowska, Wiktoria Hałaczkiewicz. 3 miejsce zajęły: Karolina Badowska, Magdalena Głowacz, Wiktoria Solecka. 4 miejsce zajęły: Aleksandra Alama, Kinga Wysocka, Anna Tarnowska. GRATULUJEMY! Wygraliśmy trzecią edycję tego turnieju.