Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym
W dniu 04.03.2019 uczennice klasy IIIc: Anna Szwajkowska i Wiktoria Hałaczkiewicz wzięły udział w Powiatowym Konkursie Biologicznym organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bełchatowie. Ania Szwajkowska zajęła I miejsce. Warto dodać, że pytania konkursowe sprawdzały zarówno szczegółową wiedzę jak i umiejętności z zakresu biologii na poziomie rozszerzonym- zadania w tym roku były prawdziwym wyzwaniem dla uczestników i wyniki osiągnięte z testu mogą być dla obu naszych uczennic prawdziwą satysfakcją. Gratulujemy sukcesu!