Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z absolwentami
Zbliża się okres, w którym maturzyści muszą zadać sobie trudne pytanie: „Jaką wybrać drogę dalszego rozwoju edukacyjno – zawodowego?” W związku z tym w ramach wieloletniej współpracy z Politechniką Łódzką w piątek 1.03.2019r w szkole gościliśmy naszych absolwentów Filipa Wróblewskiego, Dominika Kaźmierskiego i Patryka Pietrzaka oraz ich kolegę Kamila Kupińskiego - studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki na Politechnice Łódzkiej. Nasi absolwenci w interesujący sposób przedstawili ofertę uczelni. W trakcie prezentacji multimedialnej promującej Politechnikę Łódzką studenci zachęcali naszych maturzystów do podjęcia nauki w ich szkole. Panowie podczas prelekcji zaprezentowali atrakcyjność i różnorodność zajęć oraz odpowiedzieli na wszystkie pytania maturzystów.