Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prezentacja oferty naszej szkoły w gimnazjach i szkołach podstawowych
W odpowiedzi na zaproszenia gimnazjów i szkół podstawowych w marcu odwiedziliśmy szkoły, w celu zapoznania uczniów, rodziców i nauczycieli z ofertą naszej szkoły. Byliśmy już w Gorzkowicach, w Rozprzy, w Ruścu i Rząśni. Podczas spotkań uczniowie klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych mieli możliwość zobaczenia spotu reklamowego prezentującego bazę dydaktyczną i sportową naszej szkoły, robotów skonstruowanych przez uczniów naszego technikum oraz uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania. Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i miłe przyjęcie.