Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olimpiada Wiedzy Technicznej - awans do etapu centralnego
Z dumą informujemy, że trzech uczniow Technikum zakwalifikowało się do etapu krajowego Olimpiady Wiedzy Technicznej. Piotr Piotrowski z kl. III t w grupie mechaniczno - budowlanej, Mateusz Tyl i Bartosz Wroński z kl. IV t z grupy elektryczno - elektronicznej. Z pierwszej grupy z calej Polski zakwalifikowało się tylko 27 uczniów, z drugiej 35 uczniów.  XLV edycja OWT rozgrywana jest w terminach: zawody I stopnia (eliminacje szkolne) - piątek, 19 października 2018 r.zawody II stopnia (eliminacje okręgowe) - wtorek, 8 stycznia 2019 r., zawody III stopnia (zawody finałowe) - weekend, 12–14 kwietnia 2019 r. Gratulujemy.