Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Romeo & Juliet - spektakl w języku angielskim
25 marca 2019 uczniowie klas językowych, Ia oraz IIa wraz z opiekunami p. Małgorzatą Bugajską oraz p. Pauliną Zarzycką wzięli udział w emocjonującym dramacie o historii zwaśnionych rodów i zakochanych w sobie do szaleństwa młodych przedstawicielach wrogich rodzin - "ROMEO & JULIET" w Teatrze V6 w Łodzi. Słynna, wzruszająca historia zakazanej miłości dzieła jednego z najwybitniejszych pisarzy literatury angielskiej, Williama Szekspira, wyprodukowana została w nowoczesnej odsłonie przez TNT Theatre Britain, za reżyserię odpowiadają Paul Stebbings oraz Dan Wilder. Wspaniała gra aktorska oraz świetna oprawa muzyczna zrobiły na nas ogromne wrażenie. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.