Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EGZAMIN ZAWODOWY na 100 %

22 marca poznaliśmy wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonych w sesji styczeń - luty 2019 r. Do egzaminu przystąpili wszyscy uczniowie z klasy III T i IV T. Uczniowie klasy III zdawali kwalifikację E.03. Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, uczniowie klasy IV - kwalifikację E.19. Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych. Zdawalność egzaminu w obu klasach w części pisemnej i praktycznej wyniosła 100%.
Zdawalność w łódzkim: E.03 - 97% - pisemny, 96,5% - praktyczny, zdawalność całego egzaminu 94,9%; E.19 – 81,5% - pisemny, 49,7% - praktyczny, zdawalność całego egzaminu 51,3%. Szczegóły można przeczytać na stronie OKE w Łodzi.
Dla uczniów klasy IV T był to ostatni egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik mechatronik. Po ukończeniu szkoły wszyscy otrzymają dyplomy potwierdzające uzyskane kwalifikacje wraz z suplementami. Przed klasą III T natomiast kolejne egzaminy w kwalifikacji E.18 i E.19.
Gratulujemy uczniom klasy III i IV technikum uzyskania znakomitych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.