Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Dzień Otwarty Szkoły w 2019 roku już za nami!

2 kwietnia 2018 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 drzwi naszej szkoły były otwarte dla uczniów klas 8 szkoły podstawowej, gimnazjalistów, rodziców, nauczycieli. Dla naszych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Spotkanie rozpoczęła w auli pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, która zaprezentowała ofertę naszej szkoły, opowiedziała o możliwościach zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Podsumowano realizację innowacji pedagogicznej "Chiny nie takie odległe". Ogłoszono wyniki i wręczono nagrody w konkursie translatorskim. Uczestnicy dnia otwartego mogli uczestniczyć w licznych konkursach m. im: „Palcem po mapie”, „Master Kleszcz”, w Turnieju Sudoku oraz „Zielonej loterii” z atrakcyjnymi nagrodami. Na terenie szkoły odbywały się doświadczenia fizyczno- chemiczne, mechatroniczne, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy układania kostki Rubika i kubków Speed Stacks, warsztaty artystyczne, prezentacje robotów i sprzętu mechatronicznego. W szkolnej kawiarence goście mogli odpocząć przy ciasteczku i owocowej przekąsce przy akompaniamencie pianisty. Dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie i bardzo liczne przybycie do naszej szkoły! Szczególnie podziękowania kierujemy do uczniów naszej szkoły i nauczycieli, którzy aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach i realizacji dnia otwartego. Zobacz od (13’05”)  
http://tvntl.pl/2019/04/03/kurier/kurier-02-04-2019