Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Palcem po mapie” Edycja III
W trzeciej już edycji konkursu „Palcem po mapie” wzięło udział łącznie 34 uczniów, w tym 19 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów, oraz 15 uczniów ze szkół średnich. Konkurs odbył się na auli naszej szkoły podczas „Dnia Otwartego” (2 kwietnia 2019). Uczestnicy wykazali się wiedzą i umiejętnościami z zakresu map o różnej tematyce. Konkurs składa się z dwóch części – pierwsza to odpowiedzi do zadań które są wyświetlane na slajdach, a druga to rozwiązywanie zadań z mapami konturowymi.  W klasyfikacji zespołowej I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Łękińsku oraz I LO z Bełchatowa. Czołowa klasyfikacja indywidualna przedstawiała się następująco:
Szkoły podstawowe/gimnazja:
I miejsce – Olaf Dynus – SP w Łękińsku
II miejsce – Marta Gąciarek – PG w Kleszczowie
III miejsce – Jakub Bednarski – SP w Łękińsku
IV miejsce – Mikołaj Grzybek - PG w Kleszczowie
V miejsce – Piotr Chybalski – PSP nr 1 w Radomsku
VI miejsce – Piotr Urbański – SP w Rząśni
VII miejsce – Oliwia Malinowska – SP nr 13 w Bełchatowie
VIII miejsce – Filip Dzieciątkowski – SP w Łękińsku
Szkoły średnie:
I miejsce – Szymon Śmigielski – I LO w Bełchatowie
II miejsce – Artur Olejniczak – I LO w Bełchatowie
III miejsce – Patryk Broniszewski – ZSE w Radomsku
IV miejsce – Patrycja Niewieczerzał – LO w Szczercowie
IV miejsce – Svenja Mikłaszewska– LO w Kleszczowie
VI miejsce – Julia Dyderska – LO w Kleszczowie
VII miejsce – Bruno Kukieła – I LO w Bełchatowie
VIII miejsce – Bartosz Zych – LO w Kleszczowie
Dziękujemy nauczycielom, którzy pomagali w pracach komisji konkursowej, gratulujemy wszystkim uczestnikom, oraz zapraszamy za rok na IV edycję konkursu!