Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy w konkursie ogólnopolskim TECHNIK ABSOLWENT 2018 SIMP
6 kwietnia 2019 r. w sobotę w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent 2018”, w której uczestniczyła pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz. Spotkanie uświetnili swoją obecnością min.: wicemarszałek województwa łódzkiego Grzegorz Wojciechowski, Prezes SIMP Edward Midera, posłowie i liczni członkowie zarządu, przedstawiciele organów prowadzących i szkół. W tym roku na 23 nagrodzonych w rejonie piotrkowskim, aż 5 to tegoroczni absolwenci Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie. Wyniki ogólnopolskie są następujące:
III miejsce Jakub Dudziński,
III miejsce Mateusz Kotyla,
III miejsce Adrian Pietrzyk,
III miejsce Mateusz Kobiera,
wyróżnienie: Oskar Rogalski. GRATULUJEMY! Były to najwyższe uzyskane miejsca i największa ilość zdobyta przez uczniów jednej szkoły całego rejonu piotrkowskiego SIMP. Celem konkursu jest promowanie najlepszych uczniów oraz szkół zawodowych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie. Konkurs organizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.