Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VIII Prezentacje Szkół Ponadgimnazjalnych
1 kwietnia 2019 roku nasza szkoła wzięła udział w VIII Prezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. W tym roku gościliśmy w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Młodzież gimnazjalna i uczniowie ósmych klas szkół podstawowych mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, porozmawiania z uczniami i obecnymi nauczycielami oraz zabawy z robotami wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Sami zobaczcie!Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i miłe przyjęcie.
http://www.powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/kuszenie-uczniow-r15410