Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykład pt. ,, Ile się cenić trzeba?”
W dniu 4 kwietnia 2019r. uczniowie klas drugich naszego liceum i technikum uczestniczyli w wykładzie dotyczącym znaczenia samooceny w życiu młodego człowieka pt. ,, Ile się cenić trzeba?” . Wykład poprowadziła Pani dr Dorota Krzemionka, wykładowca Instytutu Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz redaktor naukowy Magazyn ,,Charaktery”. Pani doktor zwróciła szczególną uwagę młodzieży na to, czy samoocena jest wielkim złudzeniem siebie, czy jest kluczem do bycia zadowolonym z siebie i z życia? Mówiła także o konsekwencjach zaniżonej samooceny i o tym, jak zachować dobre mniemanie o sobie niezależnie od życiowych okoliczności i opinii innych. Wykład zorganizowany został przy współpracy z Gminną Biblioteką w Kleszczowie.