Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał regionalny XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego
12 kwietnia 2019 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał regionalny XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowali ze sobą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W czterech konkurencjach zaczynając od wiedzy teoretycznej poprzez pierwszą pomoc a kończąc na zmaganiach praktycznych jazdy skuterem i samochodem z talerzem Stewarta brało udział dziesięć trzyosobowych drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: Weronika Piątczak, Mateusz Szcześniak, Bartłomiej Lechowski, zespół ten zdobył 1 miejsce a Weronika Piątczak została zawodniczką turnieju. Drugie miejsce zajął zespół w składzie: Kamil Gębicz, Bartłomiej Mielczarek, Mikołaj Herman.  Uczniowie, Weronika Piątczak, Mateusz Szcześniak, Mikołaj Herman dzięki bardzo dobrej znajomości przepisów wygrali dodatkową nagrodę jaką będzie całodzienne szkolenie technik jazdy samochodem na obiekcie ODTJ w Sieradzu.