Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie klas maturalnych
26 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczystość zakończenia nauki w Liceum uczniów rocznika 2000 i Technikum uczniów rocznika 1999. W akademii uczestniczyli: pani Joanna Guc – kierownik UG, reprezentująca wójta Gminy Kleszczów, pan Tadeusz Gajda - prezes Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie, pani Agata Piwowarczyk - członek Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie, ks. Krzysztof Góral, ks. Sławomir Bednarski, członkowie prezydium Rady Rodziców z panią Ewą Rogut przewodniczącą RR na czele oraz rodzice uczniów klas maturalnych, społeczność uczniowska z nauczycielami. W trakcie uroczystości uczniowie klas maturalnych złożyli ślubowanie, a pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz podsumowała czas nauki w naszej szkole i wyróżniła osoby biorące udział w konkursach, zawodach sportowych i zaangażowanych w życie szkoły. Mury szkoły opuściło 97 uczniów. W klasyfikacji końcowej klasy maturalne uzyskały następujące średnie III a – 4,27, III b – 4,42 , III c - 4,42, IV t – 4,36. W tym roku szkolnym świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem uzyskało 30 uczniów:
klasa III a
Bujacz Marta
Kmiecik Dominika
Ludwiczak Monika
Gocałek Wiktoria
Dziuboń Oliwia
Mielczarek Jakub
Klasa III b
Rozpędowska Marta
Kierasińska Natalia
Kowalska Wiktoria
Włodarczyk Emilia
Wójcik Magdalena
Idus Marlena
Drzynicka Agata
Zysiek Zuzanna
Sznajder Anna
klasa III c
Łysik Oliwia
Cieślak Karolina
Szwajkowska Anna
Banaszczyk Weronika
Muskała Magdalena
Piechura Adrianna
Kowalska Julia
Klasa IV t
Tyl Mateusz
Kaniewski Maciej
Sujewicz Michał
Chłopik Kamil
Gągorowski Jakub
Telążka Damian
Gaik Natalia
Kutarba Jakub.

Pani dyrektor szczególnie serdecznie podziękowała za współpracę wszystkim rodzicom i wyróżniła listami gratulacyjnymi rodziców tych uczniów, którzy w różnych dziedzinach rozsławiali imię szkoły godnie ją reprezentując, dziękując za zaangażowanie, wysokie osiągnięcia w nauce, wzorową i godną naśladowania postawę uczniowską, sukcesy sportowe i kulturę osobistą.
Z klasy III a listami nagrodzono:
1. Państwa Beatę i Stanisława Kmiecik 
2. Panią Katarzynę Knysiak 
3. Państwa Marzenę i Grzegorza Mielczarek 
Z klasy III b
1. Państwa Marzenę i Rafała Kowalskich 
2. Państwa Małgorzatę i Radosława Morawskich
3. Panią Anitę Rozpędowską 
4. Państwo Beatę i Grzegorza Włodarczyk
5. Państwa Jolantę i Dariusza Zysiek 
Z klasy III c
1. Państwa Justynę i Grzegorza Cieślak 
2. Państwa Izabelę i Waldemara Łysik 
3. Państwa Barbara i Marek Muskałów
Z klasy IV t
1. Państwa Jolantę i Macieja Gaik 
2. Państwa Dorotę i Ryszarda Tyl 
3. Państwa Annę i Artura Sujewicz 

Pani dyrektor serdecznie podziękowała pani Urszuli Strumiłło za pełnienie funkcji skarbnika oraz panu Grzegorzowi Mielczarkowi za pełnienie funkcji sekretarza w Prezydium Rady Rodziców naszej szkoły.
NAGRODY za zaangażowanie w życie szkoły oraz działalność artystyczno-kulturalną, godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w ciągu 3 lub 4 lat otrzymali:
z klasy III a

Łukasz Latocha
Jakub Mielczarek
Mateusz Knysiak
Wiktoria Gocałek
Monika Ludwiczak
Weronika Mielczarek
Mateusz Szcześniak

Z klasy III b

Zuzanna Zysiek
Mikołaj Adamik
Bartłomiej Nowak
Sylwia Ornatowska
Martyna Morawska
Magdalena Wójcik

Z klasy III c
Magdalena Muskała
Milena Gierach
Natalia Cichowlas
Łyszkowicz Łukasz
Weronika Piątczak
Bartłomiej Dąbrowski

Z klasy IV t

Błażej Ćwiek
Bartosz Wroński
Maciej Kaniewski
Maciej Jędrzejczyk
Mateusz Makles
Dawid Rogaliński
Damian Telążka
Hubert Marszałek
Michał Sujewicz
Kamil Chłopik
Mateusz Tyl
Najlepszym czytelnikiem wśród maturzystów LO została Katarzyna Gwoździk, z TNT Michał Sujewicz. Fundatorem wszystkich nagród była Rada Rodziców naszej szkoły.
Następnie przedstawiciele HDK PCK wręczyli najbardziej zaangażowanym w krwiodawstwo w naszej szkole karty identyfikacyjne i legitymacje. Na zakończenie części oficjalnej pani dyrektor podziękowała nauczycielom za pracę z maturzystami, pogratulowała uczniom ukończenia nauki w naszym Liceum lub Technikum, życząc Maturzystom udanego startu w dorosłe życie, dalszej edukacji  lub podjęcia pracy zawodowej, ale przede wszystkim spokojnego i szczęśliwego życia. Następnie odbyła się Gala rozdania nagród Kleszcze 2019. Dziękujemy uczniom klas młodszych oraz pani A. Żarskiej - Szulc i p. M. Szataniak za  przygotowanie uroczystości.