Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Innowacja pedagogiczna "Chiny nie takie odległe" - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
W dniu 24.04.2019r. wraz z moimi koleżankami przeprowadziłyśmy zajęcia anglojęzyczne dla klasy siódmej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kleszczowie. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach innowacji „Chiny nie takie odległe". Po naszej podróży do Chin pragnęłyśmy podzielić się naszymi przeżyciami prosto z odległego i tajemniczego Państwa Środka z naszymi młodszymi kolegami i koleżankami. Przedstawiane przez nas relacje i zaskakujące ciekawostki niejednokrotnie zdumiały uczniów. Jako uczennice klasy językowej pragnęłyśmy uświadomić uczniów jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języków obcych oraz ukazać język angielski przodującym językiem na ścieżce zawodowej dla Europejczyków w Chinach. Zajęcia były dla nas wspaniałą okazją do sprawdzenia naszych umiejętności językowych. Uczennice klasy 1a.