Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ależ to był pokaz!
Brawo dla młodych, utalentowanych projektantów mody z klas pierwszych, którzy w ramach wiedzy o kulturze przygotowali niezwykłą kolekcję wiosenną 2019. II edycja pokazu tym razem w nieco innej odsłonie. Projrktanci wcielili się w role modeli prezentując lekkie, zwiewne oraz bardzo wiosenne stylizacje, które wywołały na twarzach uczniów wiele uśmiechu oraz dało znak, że letni wiosenny klimat nadchodzi wielkimi krokami. Motywem przewodnim kolekcji był " Sen nocy letniej" W.Szekspira. Jak już wspomnieliśmy, był to już drugi taki pokaz po "Moda ekologiczna", tym bardziej cieszy nas ich zapał i kreatywność. Kolekcję będzie można zobaczyć, także podczas X DYKTANDA KLESZCZOWSKIEGO 12 maja 2019 r., od godz.16.30. Serdecznie zapraszamy i gorąco polecamy. W role projektantów i modeli wcielili się:
Anna Jarek 
Julia Zysiek 
Martyna Beśka
Martyna Górazda
Marta Miedzińska 
Daria Gajda 
Norbert Lalek
Wiktoria Nowakowska 
Ania Pajęcka 
Natalia Tosik
Nad stroną techniczną czuwali: Kacper Szymoniak, Norbert Mordal.
Pyszny poczęstunek zapewnili: Dominika Bojanowska, Jakub Kałużny, Ania Jarek.
Oprawa artystyczna: Paulina Piorun.
Fotorelacja: Aleksandra Krawczyk.