Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK – awans do etapu Wojewódzkiego
W dniu 27 kwietnia br. w Galerii Olimpia odbyły się 29 Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Podczas rywalizacji uczestnicy mogli wykazać się wiedzą merytoryczną i praktyczną z udzielania pierwszej pomocy w pozorowanych zdarzeniach. Emocje były nie małe. Naszą szkołę reprezentowały 3 zespoły z klas ratowniczo-medycznych w składach: Aleksandra Fabisz , Natalia Frach, Aleksandra Stępnik, Magdalena Zalewska, Wiktoria Krzak , które zajęły III miejsce. II miejsce zajęli uczniowie: Karolina Badowska, Magda Głowacz, Wiktoria Pawełoszek Wiktoria Solecka i Jan Stochniałek. Zwyciężyły uczennice klasy I w składzie: Aleksandra Alama, Kinga Wysocka, Aleksandra Sukiennik, Marta Miedzińska, Anna Tarnowska – dziewczęta awansowały do etapu Wojewódzkiego , który odbędzie się 18.05 w Łodzi. Gratulujemy!  Filmik oraz więcej zdjęć tutaj: https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Community/PCK-w-Be%C5%82chatowie-327247620623804/