Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces w Konkursie Bezpieczna Elektryczność
06 czerwca odbyło się uroczyste rozstrzygniecie 9 edycji konkursu Bezpieczna Elektryczność. Konkurs organizowany jest przez Koło SEP nr 29 przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie. Konkurs składał się z II etapów. W etapie I (szkolnym) udział wzięły wszystkie klasy technikum. Do II etapu zakwalifikowało się 13 uczniów naszej szkoły. Z klasy IIT: Janich Tomasz, Chałupka Adrian, Wilk Maciej; z klasy III T: Pająk Mateusz, Kembłowski Kacper, Palusiński Wojciech, Francuz Maciej, Dzbik Piotr, Tabor Wojciech, Lechowski Bartłomiej, z klasy IV T: Kutarba Jakub, Wroński Bartosz, Sujewicz Michał. Wśród 11 finalistów znalazło się 7 uczniów naszej szkoły: Janich Tomasz, Chałupka Adrian, Wilk Maciej, Palusiński Wojciech, Dzbik Piotr, Tabor Wojciech, Lechowski Bartłomiej. I miejsce zajął Wojciech Tabor , a II miejsce przypadło Piotrowi Dzbik. Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni. Gratulujemy!