Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II i III miejsce w Wojewódzkim turnieju sportowo-obronnym „Sprawni Jak Żołnierze”
W XLII wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze", uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach: test sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację, pierwsza pomoc. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze" organizuje Łódzki Kurator Oświaty przy wsparciu Starostwa Powiatu Wieluńskiego, Burmistrza Wielunia . Nasze drużyny w składzie: Magdalena Wójcik, Anna Jarek, Julia Zysiek – 3 miejsce oraz Marcel Kozłowski, Sergiusz Urbaniak, Kacper Szymoniak – 2 miejsce. Uroczystego wręczenia nagród dokonał Łódzki Kurator Oświaty Pan Grzegorz Wierzchowski. Gratulujemy.