Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19
19 czerwca 2019 r. o godz. 8.00 odbyła sie uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/19. Uroczystość uświetnili przybyli goście: pan Sławomir Chojnowski - Wójt Gminy Kleszczów pani Katarzyna Biegała - przewodniczący Rady Gminy Kleszczów, pan Marek Szydłowski - dyrektor departamentu HR PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, pan Piotr Tosarz - oddział Elektrowni Bełchatów, pani oddział Kopalni Wegla Brunatnego bełchatów, ks. Krzysztof Góral, ks. Sławomir Bednarski, pani Ewa Rogut - przewodnicząca Rady Rodziców, rodzice, uczniowie i nauczyciele Liceum i Technikum. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz powitała wszystkich serdecznie, a nastepnie podsumowała pracę uczniów i szkoły w roku szkolnym 2018/2019. W roku szkolnym 2019/20 decyzją Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej stypendium Premiera będą otrzymywać z LO Agnieszka Gwizdek z klasy II a, z TNT Piotr Piotrowski z klasy III t. Gratulujemy. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom, pracownikom administracji, za zaangażowanie i ciągłe podnoszenie jakości nauczania i wychowania, bo dzięki wspólnej pracy możemy dzisiaj cieszyć się sukcesami w nauce, sporcie i zachowaniu. Podziękowano także organowi prowadzącemu, zakładom pracy, Klubowi sportowemu, parafii, rodzicom za przychylność i współpracę w realizacji wielu zadań. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia prezentacji, która przypomniała wydarzenia roku szkolnego 2018/19.

W klasyfikacji rocznej średnia szkoły wynosi 4,17 natomiast wśród klas liceum i technikum najwyższą średnią uzyskała klasa I m, II b – 4,40.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie:

klasa I a
1. Zysiek Julia
2. Jarek Anna
3. Zych Bartosz
4. Gajda Daria
5. Dyderska Julia

Klasa Ib 
1. Zawadzki Jan

klasa I m
1. Szymoniak Kacper
2. Łażewski Wiktor
3. Piorun Paulina
4. Jaśkiewicz Kamil
5. Łyźniak Sebastian
6. Muszyński Jakub
7. Mordal Norbert
8. Sommerfeld Grzegorz
9. Kozłowski Marcel

klasa It
1. Prochoń Daniel

klasa IIa

1. Agnieszka Gwizdek
2. Aleksandra Kowal
3. Kinga Zając

klasa II b

1. Krzak Wiktoria
2. Pawełoszek Wiktoria
3. Cezary Mordal
4. Wachnik Natalia
5. Fabisz Aleksandra 
6. Magdalena Zalewska

klasa II t

1. Holajda Wojciech
2. Wilk Maciej
3. Szkudlarek Filip

 klasa III t

1. Piotrowski Piotr
2. Tabor Wojciech
3. Marczak Jakub
4. Palusiński Wojciech
5. Kembłowski Kacper
6. Szadkowski Kamil
7. Francuz Maciej
8. Kalecińska Agnieszka
9. Małecki Kamil

W plebiscycie na najlepszego sportowca Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie w roku 2018/19 zwyciężyli:

1. Kaczmarczyk Joanna 
2. Świątek Igor 
3. Jarek Anna 
4. Mikłaszewska Svenja 
5. Kupc Natalia 
6. Szymoniak Kacper 
7. Stochniałek Jan 
8. Popiel Adam 
Szadkowski Kamil 
10.Kałużny Kamil 
Kozłowski Marcel 
Urbaniak Sergiusz

100 % frekwencję w roku szkolnym 2018/19 mieli:

1. Martyna Beśka
2. Michał Garstka 
3. Wiktor Stolarski

Najlepszym czytelnikiem w roku szkolnym 2018/19 jest Agnieszka Gwizdek. 

Nagrodę za szczególnie zaangażowane w życie szkoły, wolontariat, reprezentowanie szkoły, poczet sztandarowy otrzymali:

Julia Płomińska
Jakub Opaliński
Sandra Aleksanderek
Michał Dusza
Norbert Lalek
Weronika Jońska
Szymon Kostrzewa
Klaudia Marszał
Krystian Nowak
Szymon Łaski
Julia Kołowrotkiewicz
Bartłomiej Lechowski
Kamil Gębicz

W dniu zakończenia roku szkolnego odbylo sie także uroczyste wręczennie certyfikatów Europass Mobilność dla uczestników z klasy III t, stażu zagranicznego w Dreźnie realizowanego w ramach projektu „Europejski wymiar praktyki zawodowej wśród kleszczowskich mechatroników” który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków krajowych Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego". Kamil Małecki przedstawił założenia odbytego stażu, uzyskane kwalifikacje i kompetencje. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń, słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Następnie głos zabrali zaproszeni goście. Pan Marek Szydłowski w imieniu PGE dodatkowo wręczył listy gratulacyjne i nagrody dla trzech uczniów klasy I m, którzy spełniali kryteria podstawowe do otrzymania stypendiu dla uczniów klas patronackich PGE Oddziału Elektrowni Bełchatów.W podziękowaniu za trudy minionego roku szkolnego Sandra wykonała pięknie utwór muzyczny. Życzenia nauczycielom i uczniom złożyli zaproszeni goście.