Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EGZAMIN ZAWODOWY ZDANY NA 100%
30 sierpnia poznaliśmy wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonych w sesji czerwiec-lipiec 2019 r. Do egzaminu – kwalifikacja E.18 Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych - przystąpili wszyscy uczniowie z klasy III T. Zdawalność egzaminu w części pisemnej i praktycznej wyniosła 100%. Zdawalność w łódzkim: E.18 - 97,7% - pisemny, 64,6% - praktyczny, zdawalność całego egzaminu 67,7%. Szczegóły można przeczytać na stronie OKE w Łodzi: http://www.oke.lodz.pl/info.php?i=258 Wszystkim uczniom i nauczycielom przygotowującym do ww. egzaminu serdecznie gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesu na kolejnym egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie (kwalifikacja E.19), który odbędzie się w styczniu 2020 r.