Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta w firmie COLEP
IMG 6456W dniu 27.09.2019 uczniowie klasy 4 Technikum Mechatronicznego udali się na wycieczkę do firmy Colep Polska, Sp. z o.o. mającej swój oddział się w Kleszczowie.Po wstępnym zapoznaniu się z obowiązującymi na terenie zakładu przepisami bezpieczeństwa BHP udaliśmy się na zwiedzanie fabryki. W fabryce produkowane są kosmetyki oraz artykuły chemii gospodarstwa domowego. Uczniowie zapoznali się z procesem technologicznym poszczególnych produktów od momentu przygotowania pojemników ciśnieniowych oraz płynów kosmetycznych aż do momentu pakowania na palety przeznaczone do wysyłki. Spotkaliśmy również absolwentów naszej szkoły, którzy pracują w tym zakładzie na stanowiskach technicznych przeznaczonych do kontroli poprawności działania linii produkcyjnych.