Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poznajemy się- integracja klas I
25 i 26 września 2019 roku, korzystając z dobrej pogody, klasy pierwsze wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę integracyjną. Celem były Malutkie pod Radomskiem. Uczniowie i opiekunowie korzystali z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora: przejście przez park linowy, zjazd tyrolką, gry i zabawy terenowe. Kiedy jedna grupa zmagała się z parkiem linowym czy ze zjazdem tyrolką, druga sprawdzała swoje umiejętności w lesie, szukając z mapą w ręku ukrytych punktów. Na koniec wszyscy zjedliśmy pyszną kiełbaskę, zatańczyliśmy belgijkę, pośpiewaliśmy, pograliśmy na gitarze i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.