Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Udział młodzieży w X Targach Edukacyjnych

    W dniu 24.02.2012 roku uczniowie klas: IIIa i IIIb Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Kleszczowie uczestniczyli w X Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. R. Traugutta w Bełchatowie. Młodzież odwiedziła stoiska przygotowane przez przedstawicieli szkół wyższych i policealnych z całej Polski. Były wśród nich uczelnie kształcące na kierunkach humanistycznych, społecznych, ścisłych, przyrodniczych, technicznych, medycznych. Porad w sprawie wyboru kierunku kształcenia i dalszej drogi zawodowej udzielali także przedstawiciele kilku instytucji rynku pracy oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Nasi uczniowie zdobyli nowe informacje, być może pomocne przy wyborze dalszej życiowej drogi.