Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zagraniczne praktyki zawodowe dla uczniów i absolwentów naszego technikum
Z wielką przyjemnością informujemy, że złożony przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie wniosek projektu "Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" został zatwierdzony do realizacji przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". Projekt będzie realizowany na zasadach programu Erasmus+ w terminie od 1 września 2016r. do 30 czerwca 2018r. Kwota dofinansowania jaką szkoła uzyskała wynosi 400 365,85 zł. W ramach projektu uczniowie obecnej klasy II i III technikum oraz absolwenci będą mieli szansę odbyć 2-tygodniowe praktyki zawodowe w Dreźnie. Szczegóły dotyczące projektu już wkrótce...