Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYBORY PREZYDIUM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W dniu 13.09.2016 odbyły się wybory prezydium Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało 14 kandydatów z poszczególnych klas. Spośród nich społeczność uczniowska wybrała nowe prezydium:
Przewodniczący: Hubert Marszałek kl. II t
Sekretarz: Natalia Woch kl. II c
Skarbnik: Adrian Piątek kl. III t
Serdecznie gratulujemy, życzymy wielu pomysłów i zapału do realizacji wszystkich zadań. Przypominamy również, że w skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą wszyscy uczniowie szkoły i mogą oni zgłaszać swoje propozycje działań. Dziękujemy za pracę na rzecz szkoły uczniom reprezentującym Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2015/16: Jakubowi Dudzińskiemu, Marcinowi Muskale, Tomaszowi Ławskiemu i Katarzynie Mroczkowskiej.