Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYW 2016 - WARSZAWA
15 września 2016 r. uczniowie klas III LO i IV TNT na tegoroczny Salon Maturzystów pojechali do Warszawy. Oferta szkół i wykładów była bardzo różnorodna, ciekawa i każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Część osób uczestniczyła w prelekcjach na temat zasad obowiązujących na egzaminach maturalnych, inni zdobywali wiedzę na stoiskach uczelni wyższych, rozmawiając np. ze studentami. Po zakończeniu Salonu Maturzystów, w grupach, zwiedzaliśmy uczelnie, na które uczniowie naszej szkoły planują rekrutować po zdaniu egzaminów maturalnych. Były to: Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Wychowania Fizycznego oraz Politechnika Warszawska. Wszyscy zaopatrzeni w informatory, wiedzę o zasadach rekrutacji oraz po zwiedzeniu kampusów uczelni będą mogli podejmować świadome decyzje edukacyjno- zawodowe.
Galeria zdjęć dokumentuje naszą wycieczkę.