Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


II Festiwal Nauki i Kultury za nami
Roboty, programowanie, inteligentne domy, drukarka 3D, kamera termowizyjna, robotyczne ramię, urządzenia w pracowniach mechatronicznych, warsztaty modelarstwa, obserwacje mikroskopowe, sztuczne rany, pokazy pierwszej pomocy, gry i zabawy językowe oraz matematyczne, doświadczenia z fizyki i chemii, analizator składu ciała, trampolina, fotel masujący, platforma Schumanna, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Kleszczowa... Te wszystkie atrakcje można było zobaczyć na festiwalu. Co się najbardziej podobało gościom? Trudno powiedzieć, chyba wszystko. Niektórzy zwiedzający byli u nas aż 4 godziny- tak bardzo im się podobało. Cieszymy się bardzo. A wszystkim nauczycielom, uczniom zaangażowanym w przygotowanie, występującej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Kleszczowa oraz instytucjom i firmom wspierającym festiwal serdecznie dziękujemy.