Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Najlepsza drużyna II Powiatowych Manewrów Grup Przedmedycznych
24 września 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie odbyły się II Powiatowe Manewry Grup Przedmedycznych - Bezpieczna Jesień 2016. Do udziału w manewrach zostało zaproszonych 11 Szkół Gimnazjalnych z terenu Powiatu Bełchatowskiego (Kluki, Rusiec ,Wola Wiązowa, Chociw, Rasy, Łobudzice, Zelów, Kleszczów, Bełchatów, Szczerców). Na zaproszenie odpowiedziały 4 szkoły. 5 drużyn udzielało pomocy osobom poszkodowanym w różnych stanach zagrożenia życia oraz sprawdzało swoją wiedzę w testach, rebusach i krzyżówkach. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny z klas ratowniczo-medycvznych. Drużyna 1 w składzie : Anna Piwowarczyk, Wiktoria Pikus, Kamila Frach i Klaudia Zielińska otrzymała statuetkę najlepszej drużyny i vouchery na Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy. Drużyna 2 w składzie Balt Anna, Zinówko Katarzyna i Muskała Magdalena otrzymały podziękowania za udział w manewrach, apteczki patrolowe i gadżety. Gratulujemy.