Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dawid Piątkowski z wizytą w naszej szkole
W piątek 6 października 2016 roku, naszą szkołę odwiedził Dawid Piątkowski, który przeprowadził prelekcję dla klas sportowych i chętnych uczniów. Dawid Piątkowski jest autorem i twórcą unikalnej metody rozwoju osobistego, ekspert przygotowania motorycznego, pasjonat i trener tenisa. Aktualnie działa jako trener. Współpracuje z reprezentantami kraju różnych dyscyplin sportowych - Ekstraklasy w piłce nożnej, Plus Ligi w piłce siatkowej, piłce ręcznej, hokeja na lodzie oraz tenisistami klasy światowej biorących udział w turniejach wielkiego szlema jak Roland Garros czy Wimbledon oraz rozgrywkach ATP World Tour.
Przewodnim tematem prelekcji, było „Co robisz dzisiaj, aby stać się mistrzem?”. Zgromadzeni mogli dowiedzieć się, ile trzeba włożyć pracy i wysiłku w treningi, edukację szeroko rozumianą, aby w przyszłości stać się mistrzem. To dzięki temu, będą mogli przewartościować swoje marzenia dotyczące przyszłości i pomóc sobie w dążeniu do sukcesu sporcie, biznesie i życiu.
Spotkanie doszło do skutku dzięki współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleszczowie i Biblioteki Szkolnej oraz nauczyciela ZSP w Kleszczowie Marcina Szymaka, w ramach Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie i jeszcze nie raz Pan Dawid nas odwiedzi.